Ved valg av startnummer før start i BMW CCN Racing er det lurt å gå igjennom dette skjemaet.

Her er startnummer på alle BMWer og Corsa Italiana bilene som vi starter paralellt med i løpene i Norge.

Dette er så det skal være enklere for arrangører og publikum å følge med.

Startnummer

 

BMW CCN Racing
14 Sven Lindqvist – BMW E30 – klasse 3
28 Rune Hollerud Bjerke E28 S54 – klasse 1
47 Jan Åsmund Bondhus BMW E21
53 Petter Vigen Andersen BMW E36 M3 – klasse?
60 Oddvar Dreyer – BMW e36 M3 klasse 2
69 Karl- Magnus Felumb – BMW E30 M3- klasse 1
74 Thor Nerbråten – BMW E36 325i – klasse 3
84 Thomas Alfred Løberg – BMW E36 325i – klasse 3
85 Gisle Fagerholt BMW E30 332i – klasse 1
86 Terje Knudsen BMW E30 M3 – klasse 1

Corsa Italiana
1     Remi Løvhøiden – Fiat Ritmo Abarth 130 TC – klasse 4
2     Scuderia Pronto Pronto – Jon Even Johansen – Autobianchi A112 Abarth – Coppa Mille tre cento
3     Scuderia Pronto Pronto – Vegar Johannessen – Autobianchi A112 Abarth – Coppa Mille tre cento
4     Mats Andersen – GTV 2.0 Kompressor  – klasse 1
5     Kenneth Christensen – Fiat Tipo 2.0 16v – klasse 3
6     Scuderia Kovacs – Alfa GTV6 – 1
7     Bjørn Ivar Iversen – GTV Turbo – Klasse 2
8     Marius Sorteberg – Autobianchi A112 Abarth – Coppa Mille Tre Cento
9     Axel/Carl Gulbranson – Fiat Abarth 1000TC- Coppa Mille Tre Cento
10   Hans-Rune Horne – Alfa 75 3.0 24V- klasse 1
11   Tom Stangeland -Alfa 75 V6 – klasse 2
12   Scuderia Y10 – Lancia Y10 – coppa mille tre cento
13   Rune Risholt – Alfa 75 Turbo – klasse 4
14   Christian Felix – Alfa Sprint – klasse 3
15   Scuadra Quickjack – Per Gunnar Thomsen/Robin Thomsen – Fiat Coupe Turbo – klasse 1
16   Heine Pedersen – Autobianchi A112 – Coppa Mille Tre Cento
17   Kjell Karlsen – Alfasud – klasse 3
18   Stian Schjeldrup – Alfa GTAm 1750 – klasse 2
19   Dina/Espen Enerhaugen – X1/9 – Klasse 5(?)
20   Fredrik Nordhagen – Fiat Cinquecento – Coppa Mille Tre Cento
21   Jonas Maurstad – Lancia Delta Integrale 16V – klasse 1
22   Team Nilsson – Lancia Integrale- klasse 1
23   Dag Alveng Art Project – Lancia Thema Stv. – klasse 2
24   Lasse Johansen – Alfa GTV6 3,024V – klasse 2
25   Ola Esbjug – Alfa 156 3.0 V6 – klasse 3
26   Trond Birkeland – Alfa Brutale – klasse 1
27   Liam Rohde Hære – Bertone 1750 GTV – klasse 3
28   Stian Gundersen – Fiat 128 SL – klasse 5
29
30   Tommy Kjønnerød – Fiat Uno Turbo – Klasse 4
31
32   Kai Erlandsen – A112 – klasse 5
33   Arne Olav Solbakken – Alfa 164 – Klasse 4
34   Jens Hagen – Fiat X1/9 Dallara FIRE edition – klasse 2
35   Engelsviken Racingteam – Jørgen Stokkan – Alfa 155 – klasse 3
36   Team Grigio – Trond Anderser/Nils Damhagen – Alfasud – klasse 3
37   Dan Løwqvist – 1994 Lancia Delta Nuova 16V Turbo – kl. 2
38   AO Racing – Alfa Romeo 75 3.0 – klasse 3
39
40   Kevin Hæreid Johansen –  Alfa GTV 2.0TS – klasse 3
41   Øyvind Johnsen m/sønn – Fiat 1000 TC Abarth – Coppa Mille Tre Cento
42  
43   Scuderia Racing Team – Ferrari 348 – klasse 2
44   Børre Randow – Ferrari 348 – klasse 2
45   Scuderia Racing Team – Ferrari 348 – klasse 2
46   Scuderia Racing Team – Ferrari 348 – Klasse 2
47
48
49
50   Engelsviken Racingteam – Thomas/Bjørnulv Stokkan – Autobianchi Abarth – Coppa Mille Tre Cento
51   Dennis Fallang – Autobianchi Abarth – Coppa Mille Tre Cento
52   Fred Arve Monsen – Alfa Giulia GT
53   LEDIG
54   Bjørn Vidar Brynildsen – Grandahl Motorsport – Alfa 75 V6 – klasse 3
55   Audun Larssen – Alfa 75 TS – klasse 3
56   Svein Fossum – Alfa Bertone – klasse 4
57   LEDIG
58   Egil Kvaleberg – Alfa GTV 1995 3.2 – klasse 2
59   LEDIG
60   Engelsviken Racingteam – Alfa Bertone – klasse?
61   Dag Alveng / Fritsch – Lancia Integrale – klasse 3
65   Ronny Åkerholm – Alfa GTV6 – klasse 2
66   Ivar Olafsen/Squadra Italiana Bilverksted – Alfa 75K – klasse 1
69   Raymond Bråthen – Scuderia Dala – A112 – Coppa Mille Tre Cento
72   Bo Wilhelm Kielland – GTV 2,0 TS – Klasse 4
73   Kim Rune Johansen – Alfa Romeo Giulia – klasse 4
74   Bo Wilhelm Kielland – Alfa 156 V6 – Klasse 4
75   Tønsberg Auto – Alfa 75- klasse 3
76   Rune Nilsen – Alfetta GT – klasse 4
77   Tean Auto Sportiva – Bård Auran og Knut Engdal – Alfasud Sprint – klasse 2
79   Engelsviken Racingteam – Mikalsen – Lancia Thema 2.0 16V Turbo – klasse 3
80   k-space racing – Jørund Jenssen – Alfa GTV – Klasse 4
82   Scuderia K9 – Bjørnar Halstvedt – Autobianchi A112 Abarth – Coppa Mille Tre Cento
83
84   Bjørn Kitter Asak – Alfa 147 – klasse 4
86
88   Team Vitamin Beta – Lancia Thema 2.0 Turbo – klasse 1
89   Vegard Lucasen – Fiat Uno – klasse 4
92   Audun Fossum-Alfetta GT   -4
96   Scuderia Incognito – Henning Pettersen/Roger Steinarsrud- Alfa 145 2,0 16V QV – Klasse 4
98    K9 racing – Lars Ola Amundsen/Ane Sanden – Alfa 156 V6 – klasse 2
99    Pål Brovold – Alfa 33 – klasse 4
100   Scuderia Lumbago Racing – Alfetta GT TS – Klasse 4
101   Scuderia Lumbago Racing – Alfa GTV TS – Klasse 4
105   Robert Sørensen – Alfa Giulia -klasse ?
106   Robert Sørensen – Alfasud – 3
111   Jon Tore Grimsrud – Ferrari 308 GTS – Klasse 2
112   Anders Lorange – Autobianchi Abarth- Coppa Mille Tre Cento
113   Anders Lorange – A112 «Hockenheim-edition» – klasse 5
116   Morten Ruud – Alfa GTV6 – klasse 1
125   Remi Løvhøiden – Ritmo Abarth – Klasse 4

127   Thomas Stokkan – Fiat 127 – Coppa Mille Tre Cento
128   Anders Lorang – Fiat 128 3p – Klasse 5?
145   Team Ås VGS – Alfa 145 – klasse 3
147   Torgrim Sørensen – Alfa 147 Cup – klasse 1
155   Stein P – Scuderie quattro senza speranza – Alfa 155 – klasse 4
161   Alfa Classic Team – Peran Kulbråten – klasse 4
171   Sten Sture Larre-Ferrari 308 GT4-1
176   Arve Vassbotn – Fiat Punto – Coppa Mille Tre Cento
299   Lars Torvund Hansen – Fiat Cinquecento Sporting 1242 BB – Coppa Mille Tre Cento
313   Leif Arne Johnsen – Fiat Cinquecento 1242 – Coppa Mille Tre Cento
666   Martin Haugseter – Fiat Panda Fire – Coppa Mille Tre Cento
832   John Sigurd Smith Johnsen – Alfa 74 V6 – klasse 3
850   Hans-Jacob Andersen – Fiat 850 – Coppa Mille Tre Cento